IŠPARDUOTA! Atostogos Kenijoje „Diani Reef Beach Resort & Spa“ 4,5* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene

Kelionė

Poilsis Afrikoje, Kenijoje ant balto smėlio ir prie smaragdinio vandenyno su skrydžiu iš Varšuvos.

2020-03-17

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
AR

Kaina nurodyta asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje. Tai poilsinė kelionė iš Varšuvos, į kurios kainą įtrauktas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Ar kada nors troškote išmokti džiaugtis gyvenimu be papildomų sąlygų, o gal ne kartą  norėjote pamiršti visus ir viską?  „Nėra problemų“ (acuna matata) šalis Kenija jau laukia Jūsų. Matuosimės šypsenas,  mokysimės atsipalaiduoti ir užrakinę nuolatinį skubėjimą po devyniomis spynomis į Indijos vandenyną išmesime raktą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Varšuvos;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • registruotas orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 nakvynės 4,5* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo aikštelės Varšuvos oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS

Diani Reef Beach Resort & Spa 4,5*

5* viešbutis įsikūręs Diani paplūdimyje. Mombasos centrą automobiliu pasieksite per 45 minutes. Viešbučio teritorijoje rasite sodą, 2 baseinus, sveikatingumo centrą, garų pirtį, kavinę, 2 restoranus ir 3 barus, kuriuose vakarais vyksta įvairios pramoginės programos. Kambariuose svečiai ras palydovinę televiziją, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius, balkoną.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?