IŠPARDUOTA! Atostogaukite Madeiroje „Dom Pedro Garajau Apartment & Nature“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Savaitės trukmės pavasario atostogos 3* viešbutyje.

Organizatorius:TUI

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydis iš Varšuvos.
  • 3* viešbutis su pusryčiais.
  • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
  • Registruotas (15kg) ir rankinis bagažas (8kg).
  • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis nuo Kaniso miesto nutolęs 17 km, nuo Funšalio apie 8 km ir nuo Santa Kruzo oro uosto apie 11 km.

Viešbutis:  viešbučio yra atnaujinamas kiekvieną sezoną. Iš viso yra 262 kambariai, 7 pastatai. Čia rasite restoraną, barą, palmių sodą, terasą su vaizdu į sodą.

Kambariai:  apie 28 kv.m dydžio standartiniame kambaryje rasite palydovinę televiziją, telefoną, seifą (mokamas), nemokamą lovelę vaikui iki 2 m. (užsakius prieš atvykimą). Vonios kambaryje yra vonia, dušas, tualetas).

Pramogos: 2 baseinai, dengtas šildomas baseinas, stalo tenisas, tinklinis, badmintonas.

Vaikams: baseinas.

Maitinimas: pusryčiai

Viešbutis yra puikiai vertinamas booking.com svetainėje.

FUNŠALIS

Didžiausias miestas bei Madeiros sostinė Funšalis yra puikus atostogų pasirinkimas ištisus metus dėl švelnaus klimato. 500 metų senumo mieste kiekvienas tikrai ras ką nuveikti ir ką pamatyti. Geriausias būdas apžiūrėti istorinį miesto centrą yra pėsčiomis pradedant nuo gotikinės Katedros pastatytos 16a. Praeikite pro miesto aikštę, o kitoje pusėje, buvusiose vyskupo rūmuose aplankykite dabar įkurtą Šventojo meno muziejų, kuriame yra 15-16 a. flamandų meno kolekcija. Toliau verta apsilankyti ūkininkų turguje, kuriame turėsite progą išmėginti įvairių egzotinių vaisių bei tradicinių skanumynų, tokių kaip medaus tortas. Pasigrožėkite São Tiago tvirtove bei užeikite į ten įsikūrusį Šiuolaikinio meno muziejų.

1987 metais, apleistame 70 hektarų plote Jose Berardo įkūrė nuostabų sodą Monte Palace Tropicla Garden. Kad apeitum visą šį sodą reikia mažiausiai 2 valandų, per kurias pamatysite ne tik įvairių augalų bei gyvūnų iš viso pasaulio, bet ir įdomių skulptūrų, muziejų bei seną, bet prabangų Monte Palace viešbutį.

Norintiems daugiau pramogų, rekomenduotina išmėginti važiavimą toboganu, kuris anksčiau buvo naudojamas kaip priemonė pasiekti miesto centrą.

KĄ APLANKYTI FUNŠALYJE?

  • Kabo Žirau apžvalgos aikštelė stiklo pagrindu. Vos kelis kilometrus nuo Funšalio nutolusi aikštelė yra 589 m virš jūros lygio. Nerekomenduotina bijantiems aukščio.
  • Porto Santo sala, kuri nuo Madeiros nutolusi apie 43 km. Vienoje salos dalyje apie 9 km besitęsiantis balto smėlio paplūdimys, kitoje daug uolų ir net skardžių. Naujojo pasaulio atradėjas Kristupas Kolumbas kurį laiką čia gyveno, o šiuo metu jo namuose įkurtas muziejus.
  • Speciali drėkinimo sistema, saloje vadinama Levadomis, yra išsidėsčiusi per visą Madeirą. Ji skirta surinkti vandenį iš drėgnų vietų ir nugabenti jį į salos šiaurinę dalį. Šalia šių kanalų yra įrengti takai skirti pėstiesiems.
  • Vieno garsiausio pasaulyje futbolininko, Kristijano Ronaldo muziejus, kuriame pamatysite jo nuotraukas nuo vaikystės iki dabar, jo laimėtus trofėjus bei medalius.

 

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?