Aplink Saroniko salas su jachta

Kruizas

Tikruosius nuotykius patirsite 8 dienas keliaudami jachta po Graikijos salas

Kelios datos

8 dienos

Konsultanto pagalba
490,00 €
AR

KELIONĖS DATOS IR KAINA ASMENIUI:

 • 2019 04 28 - 2019 05 05 nuo 490 €/asmeniui
 • birželis - rugsėjis nuo 550 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1 DIENA (Atėnai, Aegina):

Pirmąją mūsų kruizo dieną, mes aplankysime dvi sostines. Mūsų kelionė prasidės senovės Atėnuose. Bet vietoje Akropolio, mes eisime į supermarketą apsirūpinti atsargoms. Nesijaudinkit, visus vietinius traukos objektus galėsite aplankyti grįždami iš kruizo. Vis dėl to, juk senovės Graikų mitai vyko būtent salose. Gavę jachtą iš karto plauksime į pirmąją nepriklausomos Graikijos sostinę – Aeginos salą. Pagal legendą būtent čia Dzeusas sugundę Aeginą, upių dievo Asolo dukrą. Šiomis dienomis, Atėniečiai bėga iš miestietiško šurmulio į šalimai esančias salas. Čia galite rasti vieną seniausių statinių visame pasaulyje – Afea šventyklą, kuri yra daugiau nei dviejų su puse tūkstančio metų senumo.

2 DIENA (Methana):

Jau artėjant prie Methanos marinos užuosite lengvą vandenilio sulfido kvapą. Nieko nuostabaus, juk saloje yra 32 ugnikalniai iš kurių vienas yra aktyvus. Jis neišsiveržė jau apie du tūkstančius metų, todėl dabar jis veikia kaip “virimo kambarys” SPA centrams. Kilimas į ugnikalnio kraterį užtrunka apie pusvalandį, o likusį laiką saloje rekomenduojame praleisti voniose. Purvo ežeras Vromolimni pamalonins tiek jūsų kūną, tiek sielą vandens temperatūroje, kuri siekia 35C, o kiti, kiek vėsesni, šaltiniai taip pat turi gydančių savybių. Kai vietiniai nori palinkėti geros sveikatos, jie sako “lai tau nebereiktu apsilankyti šiuose vandenyse”.

3 DIENA (Hydra):

Naujai išaušusi diena mus atveda prie naujo tikslo. Šį kartą tai beprotiškai patraukli fotografijoms Hydros sala. Čia nerasite nei vieno automobilio. Visas eismas vyksta arkliais ir vagonėliais. Bet tai neatbaido net pasaulio garsenybių. Sophie Loren čia filmavosi filme “Boy On The Dolphin” ir kad tai primintu, čia yra monumentas. Kitos įžymybės čia nepaliko tokio ryškaus fizinio palikimo, bet žinoma, kad Audrey Hepburn, Jackie Kennedy, Brigitte Bardot ir Leonard’as Cohen’as labai mėgo čia leisti laiką. Dieną, Hydra apsimeta, kad yra rami vieta, bet po saulėlydžio, iš įvairių vietų pradeda sklisti vis garsesnė muzika ir vakarėliai perima vairą. Hydros gyventojai gali sau leisti nuodėmingą gyvenimo būdą, nes šioje mažytėje saloje yra daugiau nei 300 bažnyčių ir virš tuzino vienuolynų. Tad jų santykiai su Dievu yra fantastiški.

4 DIENA (Spetses):

Mūsų sekanti stotelė yra kvapnioji Saronic Gulf sala – Spetses. Čia yra daugybė komfortabilių paplūdimių ir įlankų skęstančių pušų giraitėse. Žmonės šioje saloje apsigyveno tik prieš keletą šimtmečių todėl vietoje senovės mitų, jie turi tik istorinius faktus. Vienas iš pagrindinių istorinių veikėjų yra Laskarina Bouboulina, ji buvo admirolė ir Graikijos karo dėl nepriklausomybės 1821 –aisiais herojė. Taip pat prie jai dedikuoto muziejaus, galite aplankyti ir privačią mokyklą. 1950 – aisiais John Fowles’as čia mokė ir įtraukė Spetses herojus į savo romaną “The Magus”. Ši sala ilgą laiką priklausė Venecijiečiams, bet architektūrinis neoklasicizmo kraštovaizdis buvo suformuotas turtingų graikų, kurie sekdami karališką šeimą, čia statėsi savo atostogų namus. Multimilijonierius Niarchos nesiprastino ir tiesiai šviesiai nusipirko šalimais esančią Spetsopoula salą.

5 DIENA (Poros):

Senovės laikais, jūreiviai vengė Poros – Poseidono rezidencijos. Tik Theseus ten buvo sustojęs po to kai nukovė Minotaurą. Moderniais laikais, Poseidonas kiek sušvelnėjo, tad dabar mes galime mėgautis jo svetingumu ir net aplankyti jo šventyklos griuvėsius, o patys drąsiausi gali eiti link velnio tilto, kuris veda prie pragaro vartų. Sala garsėja savo citrinmedžių mišku Lemonodasos. Čia yra daugiau nei 30 tūkst. Medžių, keletas nedidukų krioklių ir senas malūnas. Vagionios paplūdimys yra taip pat įdomi vieta. Su nardymo kauke čia galite pamatyti senovinio miesto gatves, kurios buvo apsemtos po ugnikalnio išsiveržimo.

6 DIENA (Perdika, Aegina, Atėnai):

Kabantys aštunkojai yra kaip Perdikos simbolis. Vietiniai gyventojai jau šimtmečius čia gyvena iš jūrininkystės. Čia yra būtent ta vieta, kurią privalote aplankyti jei mėgstate žuvies restoranus, čia jų yra užtektinai. Laimei, kad laikui einant, vietiniai salos gyventojai apleido kitą savo pajamų šaltinio veiklą – piratavimą. Bet kas čia žino, gal gerai paieškoję atrasite kokį paslėptą lobį, nors kur kas didesnė tikimybė, kad aptiksite neįprastai gražų akmeningą paplūdimį. Nuo kaimelio krantinės aiškiai galime matyti negyvenamą Moni salą priklausančią Moni vienuolynui ir… laukinius ožius, kurie patys sau bosai ir drąsiai valgo tiesiai iš entuziastingai nusiteikusių turistų rankų. Sekantį rytą mes grįžtame į Atėnus kur palikome savo jachtas ir surengiame didžiulį atsisveikinimo vakarėlį. Tradiciškai, visa įgula švenčia kartu, mėgaujasi vietiniu maistu, dalinasi savo įspūdžiais ir žinoma, planuoja sekančias keliones.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 7 dienos jachtoje
 • Profesionalios kapitono paslaugos
 • Grupės pervežimas iš oro uosto ir atgal
 • Motorinė valtis
 • Uosto mokesčiai
 • Lovos ir rankšluosčiai
 • Sveikatos draudimas
 • Komforto paketas jachtoje
 • Firminiai marškinėliai ir dovanos

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydžiai į Graikiją, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?