IŠPARDUOTA! Alandų salos: 3 n. „Hotell Cikada“ 3* viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Aplankykite Alandų salas, kur grožėsitės mažomis salomis ir unikala gamta.

2020-08-27

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai poilsinė kelionė apgyvendinimas.

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • 3 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
  • parkavimo aikštelės Kauno oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  skrydžio arba kelto bilietai, draudimas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.


APGYVENDINIMAS: 

Hotell Cikada 3*

Viešbučio teritorijoje yra 2 baseinai, nemokamas belaidis internetas, restoranas, sauna, treniruoklių salė, sodo terasa. Kambariuose yra palydovinė televizija, balkonai.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?