Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

DĖMESIO! Pratęsiama „WE Travel“ pažintinių kelionių akcija!

Nukreipimo puslapis

WEST EXPRESS 25-ojo gimtadienio kelionių desertas – tolimieji ir egzotiškieji WE TRAVEL kraštai ypatingomis įsigijimo sąlygomis! Šri Lanka, Meksika, Balis, Kinija, Etiopija, Madagaskaras ir dar daugelis kitų šalių, kurias būtina aplankyti bent kartą gyvenime.

Naujame WE TRAVEL kataloge rasite ir naujų, dar neatrastų kelionių krypčių, taip pat atnaujintas kelionių programas, mūsų kelionių profesionalų patikrintas ir rekomenduojamas keliones.  

Visą rugsėjo mėn. daugeliui WE TRAVEL kelionių iš naujojo katalogo taikoma 10% nuolaida, o minimali pradinė įmoka - tik 60 €/asm.! Taip pat mūsų partneris „General Financing“ suteikia iškirtines sąlygas kelionių įsigijimui išsimokėtinai. Įsigykite keliones lizingu be pabrangimo! Iki rugsėjo 30 d. nebus taikomas sutarties mokestis ir skaičiuojamos palūkanos.*

Kviečiame užsukti į WEST EXPRESS biurą ir pasiimti naują WE TRAVEL 2017/2018 kelionių katalogą arba registruokitės čia ir gaukite katalogą nemokamai tiesiai į namus ar biurą!

* Akcijos sąlyga: lizingo sandoris sudaromas nuo 1 iki 10 mėn. laikotarpiui.

Pasaulis arčiau Jūsų!

„West Express"

PAŽINTINĖS KELIONĖS IŠ NAUJO KATALOGO:

Daugiau „WE Travel“ kelionių ieškokite čia!