Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

„Tez Tour“ žaidimas — laimėkite kelionę į Turkiją!

„Tez Tour“ žaidimas — laimėk kelionę

DĖMESIO! Turime Jums karštą naujieną — kviečiame nelaukti lėtai artėjančios lietuviškos vasaros ir šiluma pasimėgauti jau dabar, nemokamai!

Kviečiame dalyvauti žaidime, kuriame turėsite galimybę laimėti TEZ TOUR KELIONĘ DVIEM Į TURKIJĄ! Visą savaitę galėsite mėgautis kaitria saule ir ilsėtis 5* viešbutyje „Armonia Holiday Village&SPA“ su „viskas įskaičiuota“!
Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti žaidime, suvedant savo duomenis žemiau pateiktoje formoje.

Žaidimas vyksta 2018 m. kovo 12 - 23 d. Nugalėtoją skelbsime kovo 28 d. mūsų Facebook profilyje. Su juo taip pat susisieksime asmeniškai.

 

Akcijos sąlygos:
- kelionės data: 2018 05 11;
- žaidime gali dalyvauti asmenys, sulaukę 18 metų;
- kelionė negali būti perleista kitiems asmenims;
- prizas negali būti išmokamas pinigais;
- žaidime negali dalyvauti „West Express“ ir „Tez Tour“ įmonių grupių darbuotojai bei jų šeimos nariai;
- akcijos dalyviai, registruodamiesi dalyvauti konkurse ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose taisyklėse (akcijos dalyvio išrinkimo ir/ar naujienlaiškio prenumeratos tikslais) nustatytais atvejais ir tvarka;
- akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti, kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis;
- dalyvių, davusių sutikimą tvarkyti jų asmens duomenis naujienlaiškio prenumeratos tikslais, duomenys bus saugomi ne ilgiau kaip 2 metus, o minėto sutikimo nedavusių dalyvių asmens duomenys bus sunaikinami praėjus vienam mėnesiui nuo akcijos pasibaigimo.