„Sunrise“ viešbučiai: klientai rekomenduoja!

Oho! Puikiai vertinami, modernūs ir ypatingai svetingi „Sunrise“ tinklo viešbučiai dabar SUMAŽINTOMIS kainomis! Kiekviename iš šių viešbučių jausitės kaip namuose – personalas be galo draugiškas, padės sukurti namų atmosferą, kad ir kur bebūtumėte, kad ir ką beveiktumėte!

KODĖL VERTA RINKTIS „SUNRISE“?

- Puikios pasiūlymų kainos.
- Papildoma 55 € nuolaida kiekvienam užsakymui nuo sumažintos kainos.
- Puikūs keliautojų vertinimai ir atsiliepimai.
- Modernūs, šiuolaikiški viešbučiai.

Metas pasimėgauti kokybišku ir prabangiu poilsiu Egipte su „Kidy Tour“!

Akcija galioja iki 2020 01 31.


VIEŠBUČIAI ŠEIMOMS

AQUA JOY RESORT BY SUNRISE 4*

NAUJIENA! 2019 m. gruodžio mėn. atsidaręs naujas viešbutis, turintis daug vandens pramogų, komfortiškus kambarius, 8 baseinus! Ypač didelė a la carte restoranų pasiūla – net 7. Erdvus smėlio paplūdimys ir daugybė aktyvių pramogų visai šeimai!

Booking.com vertinimas: 9,7/10.

Viskas įskaičiuota nuo 479 € (633 €) | Žiūrėti pasiūlymus


SUNRISE GARDEN BEACH 5*

2 in 1! Apsistoję šiame viešbutyje galėsite naudotis kaimyninio viešbučio „Sentido Mamlouk“ teritorija ir paslaugomis! Šeimoms draugiška atmosfera, puikus smėlėtas paplūdimys ir puikus aptarnavimas.

Booking.com vertinimas: 9,1/10.

Viskas įskaičiuota nuo 439 € (689 €) | Žiūrėti pasiūlymus


SENTIDO MAMLOUK PALACE 5*

2 in 1! Apsistoję šiame viešbutyje galėsite naudotis kaimyninio viešbučio „Sunrise Garden Beach“ teritorija ir paslaugomis! Klientai ypatingai vertina šio viešbučio aptarnavimą, puikų smėlėtą paplūdimį. Didelė teritorija, tvarkingi kambariai, daug pramogų – puikiai tiks šeimų poilsiui.

Booking.com vertinimas: 9,2/10.

Viskas įskaičiuota nuo 525 € (658 €) | Žiūrėti pasiūlymus


SUNRISE ROYAL MAKADI 5*

Didelė teritorija, vandens parkas, nuostabūs 5 baseinai, SPA centras, sporto salė, 6 įvairių pasaulio virtuvių restoranai ir vienas geriausių paplūdimių visame Makadi Bay kurorte! Čia atostogomis džiaugsis šeimos su mažais vaikais – yra šeimyninių numerių, vaikų klubas, animatorių programa.

Booking.com vertinimas: 9,2/10.

Viskas įskaičiuota nuo 459(689 €) | Žiūrėti pasiūlymus


SUNRISE CRYSTAL BAY 5*

Ramesniam poilsiui pritaikytas viešbutis su privačia lagūna! Galimybė rinktis prabangius Suite tipo numerius su privačiu baseinu ar jacuzzi! Keliautojus lepina 3 baseinai ir 6 įvairių šalių virtuvių restoranai, nemokamas sporto centras ir daugybė kitų pramogų. 

Booking.com vertinimas: 9/10.

Viskas įskaičiuota nuo 712 € (1019 €) | Žiūrėti pasiūlymus


VIEŠBUČIAI SUAUGUSIEMS

MERAKI RESORT 4*

SEZONO TOPAS! Boho stiliaus viešbutis skirtas tik suaugusiems. Europietiškas, šiuolaikiškas, jaunatviškas – tai pirmasis ir kol kas vienintelis tokio tipo viešbutis visame Egipte! Didžiausias paplūdimys regione – net 2,6 km!

Booking.com vertinimas: 9/10.

Viskas įskaičiuota nuo 627 € (713 €) | Žiūrėti pasiūlymus


 SUNRISE HOLIDAYS 5*

Tai puikus pasirinkimas ieškantiems miesto tipo viešbučio pačiame Hurgados centre. Viešbutis gali pasigirti nuosava lagūna, nardymo centru! Poilsiautojų patogumui komplekse reguliariai rengiamos pramogos.

Booking.com vertinimas: 8,6/10.

Viskas įskaičiuota nuo 459 € (666 €) | Žiūrėti pasiūlymus


SUNRISE ROMANCE 5*

Prabangus poilsis naujame viešbutyje, prestižiniame kurorte! Šis nuostabus viešbutis stengiasi užtikrinti aukštą kokybės lygį, tad pelnė daugybę apdovanojimų ir buvo pripažintas viena pirmaujančių kompanijų pasaulyje! Poilsiautojai gali mėgautis 6 restoranais, didžiuliu baseinu, prabangiu SPA centru, nemokamai keliauti į Hurgados centrą. Pageidaujantys gali ilsėtis privačiame paplūdimyje!

Booking.com vertinimas: 9/10.

Viskas įskaičiuota nuo 599 € (932 €) | Žiūrėti pasiūlymus


SusisiekimeDomina „Sunrise“ viešbučių tinklo pasiūlymai? Susisiekite su mumis: užpildykite šią formą, parašykite el. paštu keliones@westexpress.lt, skambinkite tel. (8 5) 2190769 arba užsukite į artimiausią mūsų kelionių biurą.


x (x)
x (x)