Meniu
Sužinokite daugiau apie jus dominančia kelionę
Padėkite mums suorganizuoti Jums nepamirštamas atostogas - užsiminkite apie savo lūkesčius, kad pasiūlytume tik Jums skirtą kelionių variantą!

* - Privalomi laukeliai

Išankstiniai slidinėjimo kelionių pardavimai!

Nukreipimo puslapis

IŠANKSTINIAI ŽIEMOS KELIONIŲ PARDAVIMAI PRASIDĖJO!

Su džiaugsmu Jums pristatome „Novaturo“ 2017 - 2018 m. žiemos slidinėjimo atostogų išankstinių pardavimų sezoną! Kalnų ir sniegynų mylėtojams šį sezoną pasiūlysime jau gerai žinomas slidinėjimo Italijoje bei Andoroje kryptis bei šių krypčių slidinėjimo kurortus ir naujieną Prancūzijos Alpių gerbėjams. Snieguose paskendusios kryptys laukia! DOVANA - pats svarbiausias privalumas - NEMOKAMAS SLIDINĖJIMO ĮRANGOS GABENIMAS.

AUKSINĖ GALIMYBĖ KEISTI KELIONĘ                   

  • Paslaugos kaina – 15 € asm.
  • Paslauga leidžia keisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą ir/ar kelionės kryptį
  • Paslauga galioja 2017 - 2018 m. žiemos sezono poilsio kelionėms lėktuvu. Kelionės sezono keisti negalima.
  • Šią paslaugą galima užsisakyti tik atliekant užsakymo rezervaciją.  Vėliau, t.y. jau padarytoms rezervacijoms, paslauga nebus tvirtinama.
  • Paslauga galima pasinaudoti, jeigu liko ne mažiau kaip 14 dienų iki išvykimo.   

SLIDINĖJIMO ĮRANGOS GABENIMO SĄLYGOS:

  • Iki 2017 rugpjūčio 31 d. įsigijusiems slidinėjimo keliones, slidinėjimo įrangą (1 komplektas slidžių ar snieglenčių) gabensime nemokamai.
  • Nemokamo slidinėjimo įrangos gabenimo paslaugą BŪTINA užsisakyti atliekant kelionės rezervaciją.
  • Slidinėjimo įrangos gabenimo paslaugos užsakymas po kelionės rezervacijos atlikimo bus tvirtinamas už papildomą mokestį pagal galiojančius paslaugos įkainius, jei šiai paslaugai ribojamų vietų skaičius lėktuve nebus viršytas.
  • Nepriklausomai nuo to, ar slidinėjimo įranga gabenama nemokamai, ar už mokestį, pagal oro vežėjo taisykles skrydžiuose į / iš Bergamą (BGY, slidinėjimas Italijoje), Lioną (LYS, slidinėjimas Prancūzijoje) ir Barseloną (ALV, slidinėjimas Andoroje) gali būti tik ribotas slidinėjimo įrangos (slidžių ir/ar snieglenčių komplektų) kiekis. Dėl šios priežasties būtinas išankstinis oro vežėjo sutikimas dėl įrangos vežimo. Nesant sutikimo, oro vežėjas gali atsisakyti vežti slidinėjimo įrangą.

Mygtukas

SLIDINĖJIMO KRYPTYS:

Nukreipimo puslapis

Nukreipimo puslapis

Nukreipimo puslapis