2020 m. vasaros sezono poilsinės kelionės

Turbūt daugelis iš Jūsų žinote jausmą, kai draugai pasakoja kelionių įspūdžius arba garsiai džiaugiasi artėjančių atostogų laukimu. Pavydu? Vykite tą pavydą šalin ir Jūs būkite tas draugas, kuris džiaugiasi savo kelionės planais.

Jau dabar rinkitės iš plataus šiltų vasaros krypčių sąrašo ir pamirškite visus rūpesčius – kelionė jau Jūsų kišenėje! Mes viskuo pasirūpinsime – Jums liks tik džiūgauti ir su maloniu jauduliu laukti vasaros.

„Novaturo“ kelionės su ne viena įspūdinga nauja kryptimi – puikus pasirinkimas naujovių išsiilgusiems keliautojams. „Tez Tour“ 2020 metų kelionės – tiks mėgstantiems kokybiškas ir ramias atostogas.

Paskubėkite, geriausių kelionių pasiūlymų skaičius sparčiai tirpsta!


Pradinė įmoka nuo 10% kelionės kainos.SusisiekimeDomina vasaros sezono kelionės? Susisiekite su mumis: parašykite el. paštu keliones@westexpress.lt, skambinkite tel. (8 5) 2190769 arba užsukite į artimiausią mūsų kelionių biurą.SusisiekimeDomina vasaros sezono kelionės? Susisiekite su mumis: parašykite el. paštu keliones@westexpress.lt, skambinkite tel. (8 5) 2190769 arba užsukite į artimiausią mūsų kelionių biurą.