8 dienų plaukimas jachta arba katamaranu Sicilijoje

Kruizas

Itališkas virtuvė ir gamta taps jūsų atostogų dalimi

2020-09-19

Konsultanto pagalba
990,00 €
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • Plaukimas jachta - nuo 990 €/asmeniui;
  • Plaukimas katamaranu - nuo 1290 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1 DIENA (Katanija, Portorosa):

Atvykę į Kataniją iš karto lėksime į Portorosą kur stovi mūsų jachtos. Kelias kur kas gražesnis kai pakeliui matome vaizdingą rytų Siciliją ir aktyvų Etnos ugnikalnį. Atvykus į mariną vienintelis dalykas ką reikia pasiruošti yra atsargos ir vanduo (Lipario salose nėra švaraus vandens todėl vandens kainos yra kur kas didesnės nei pagrindinėje saloje). Visa kita bus pasirūpinta Kapitono.

2 DIENA (Vulkano sala):

Keliaujame į keturių elementų susitikimo vietą. Kad pajausti oro gaivumą, ugnies galią, pamatyti nesibaigiančią jūrą ir kaimynystėje esančias salas papuoštas žaluma, reikės tik užlipti 500 metrų ant miegančio ugnikalnio viršūnės. Pasak legendos, šioje saloje gyveno kalvio Hephaestuso globėjas. Pasirodo, kad būtent jo skulptūros ir “dekoruoja” Monstrų Slėnį. Unikalios purvo ir sieros vonios yra labai populiarios tarp turistų norinčių pagerinti savo savijautą ir sveikatą. Dar vienas Vulkano simbolis yra paplūdimiai su juodu įkaitusiu smėliu. Maudytis galima visus metus, nes kai kuriose vietose šiltosios srovės eina tiesiai į jūrą. Tačiau vaikščioti basomis nepatariama todėl nepamirškite pasiimti patogios guminės avalynės.

3 DIENA (Strombolio sala):

Šiandien inkarą nuleisime dar vienoje vulkaninėje pakrantėje – Strombolyje. Du tūkstančius metų, kas pusvalandį šis ugnikalnis demonstruoja tikrus fejerverkus, kurie yra saugūs ir naktį atrodo kerinčiai. Dieną galėsite užlipti į 926 metrų aktyvaus ugnikalnio kraterį ir žiūrėti mažiukus išsiveržimus kas 20 minučių. Žvejai šią salą vadina naturaliuoju viduržemio švyturiu. Šiomis dienomis, žmonių padarytas švyturys ant mažos uolos Strambolicchio tapo dar viena puikia vieta fotosesijoms, o vandenys esantys šalia yra tobuli nardymui.

4 DIENA (Liparis):

Liparis yra visų Aeoliano salų širdis. Ryškiausias ir derlingiausias visame salyne. Malvasia delle Lipari yra vietinių vyno gamintojų pasididžiavimas – saldus vynas iš džiovintų vynuogių. Na, o didžiausias archeologų pasididžiavimas yra didžiausia antikinių teatro kaukių kolekcija. Keliautojai čia atvyksta įsigyti vulkaninio stiklo suvenyrų, aplankyti vietinių prekybviečių, pamatyti sidabrinę St. Bartholomew skulptūrą ir pasimėgauti kraštovaizdžiu. Mes rekomenduojame salą patyrinėti su keturračiais.

5 DIENA (Milacas):

Kad ištaisyti turistinį neteisingumą mes kelsimės į Siciliją, į Milacą, kuris nesąžiningai nesulaukia dėmesio. Čia atrasite didžiausią salos tvirtovę pastatytą Normanų Vikingų. Vietiniai sako, kad būtent čia Odisėjas sudaužė savo laivą ir sutiko Ciklopą, o visi kurie pasiplaukioję Veneros baseine tampa jaunesni. Na, pirmojo teiginio patvirtinti negalime, bet dėl antrojo – kodėl gi ne? Ne toli yra neįprastas Jalari parkas. Menininkų rezidencija su mielais nameliais ir fėjų skulptūromis. Už 30 km nuo Milaco, Tindaryje yra daug šventų vietų – Juodosios Madonos šventykla, Sausoji jūra ir net Raganos urvas kur ji giesmėmis traukė jūreivius.

6 DIENA (Savoca ir Taormina):

Tęsiame savo legendomis apipintų vietovių paieška išsinuomavę automobilius. Mūsų pirmoji stotelė yra Savoca, kalnuose esantis kaimelis kur Coppola filmavo filmą “Krikštatėvis”. Bar Vitelli, vieta kur Al Pacino pasipiršo Apollonijai tapo tikru mafijos muziejumi. Visas tūkstantis su puse vietinių gyventojų vienu ar kitu būdu prisidėjo prie šio filmo filmavimo ir yra linkę papasakoti daug apie šį procesą, žinoma su žiupsneliu fantazijos.
Sekanti stotelė yra apibūdinta pačio Geothes – “Taormina svečiams atveria duris į patį gražiausią vaizdą pasaulyje”. Čia rasite Graikų teatrą, Romėnišką Odeoną, daugybę viduramžių bažnyčių ir palazzo.

7-8 DIENA (Portorosa):

Atsipalaidavę Milace, pasimėgavę siciliška virtuvę, po pietų plauksime atgal į Portorosa mariną kur paskutinę naktį praleisime jachtoje. Ryte jau keliausime namo, tad vakare turėsime gražią vakarienę su naujais draugais, pasidalinsim įspūdžiais ir žinoma, aptarsime naujus nuotykių planus.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 nakvynės jachtoje;
  • profesionalios kapitono paslaugos;
  • pervežimas iš oro uosto į uostą ir atgal;
  • motorinė valtis iškyloms;
  • patalynė ir rankšluoščiai;
  • sveikatos draudimas plaukiant.

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydžiai į Kataniją/Palermą, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?