8 dienų kruizas AIDAblu laivu: Italija-Graikija-Kroatija

Kruizas

Pasinerkite į kelionę kruizu, kurioje patirsite nuostabių akimirkų!

2020.05.03

Kaina:

999 € / asm.

Cabin type:
Kajutė be lango

AIDAblu

Organizatorius:Aida Cruises

KRUIZO MARŠRUTAS:

1 DIENA. Laikas Venecijoje
2 DIENA. Išplaukimas iš Venecijos 18:00
3 DIENA. Pramogos jūroje
4 DIENA. Atplaukimas į Barį 08:00. Išplaukimas į Korfų 16:00
5 DIENA. Atplaukimas į Korfų 08:00. Išplaukimas į Dubrovniką 16:00
6 DIENA. Atplaukimas į Dubrovniką 07:30. Išplaukimas į Zadarą 16:00
7 DIENA. Atplaukimas į Zadarą 10:00. Išplaukimas į Veneciją 06:00
8 DIENA. Atplaukimas į Veneciją 06:00

Kruizas Aida

SKRYDŽIO LAIKAI:

  • 2020 05 03 14:20 - 2020 05 03 15:40
  • 2020 05 10 16:05 - 2020 05 10 19:20

KELIONĖS KAINA: nuo 1079 €/asmeniui

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Plaukimas kruizu kajutėje be lango su pilnu maitinimu ir gėrimais maitinimo metu;
  • Skrydis;
  • Rankinis orlaivio bagažas;

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: asmeninės išlaidos, ekskursijos.

KĄ PAMATYSITE?

Venecija (Italija)

Italijos miestas Venecija yra pastatytas ant vandens. Iš viso šiame mieste rasite net 150 kanalų ir 409 tiltus. Atvykę į Veneciją aplankykite svarbiausią miesto Šv. Morkaus aikštę, kurią pasak Legendos Napaleonas pavadino „elegantiškiausia Europos svetaine“. Taip pat aplankykite aukščiausią Venecijos pastatą – Šv. Morkaus varpinę. Iš jos viršaus atsivers nuostabi miesto ir aplinkinių salų panorama. Viena įspūdingiausių ir labiausiai turistų lankoma vieta yra Rialto tiltas, kuris jungia du didžiojo kanalo krantus. Manoma, kad tai yra pirmasis pastatytas tiltas Venecijoje.

Korfu sala (Graikija)

Korfu sala dar kitaip yra vadinama Rojumi žemėje, nes čia kiekvienas gali mėgautis nuostabiais paplūdimiais, gamta ir geromis klimato sąlygomis. Šioje saloje galite aplankyti Saint Spyridon bažnyčią, kurios varpinės bokštas yra aukščiausias miesto taškas. Taip pat aplankykite vieną reikšmingiausių Bizantijos pilių Graikijoje – Aggelokastro. Pilis yra pastatyta ant aukščiausios Korfu salos viršukalnės, kurioje pamatysite bažnyčias įrengtas urve bei grožėsitės įspūdingais panoraminiais vaizdais. Saloje be architektūros galite pasigrožėti Kerkyros miestu, kuris yra įsikūręs gražioje vietoje ir yra didžiausias miestas Jonijos salose. Miestas yra padalytas į dvi dalis: naujamiestį ir senamiestį. Kerkyros senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Baris (Italija)

Bario miestas yra įsikūręs prie Adrijos jūros, pietryčių Italijoje. Lankytinų vietų čia nėra daug, tačiau kiekvieną turistą miestas sužavės savo siauromis gatvelėmis. Daugiausiai turistų šiam mieste pritraukia San Nicola bazilika, kurios lubas puošia įspūdinga mozaika. Verta dėmesio yra ir Castello Svevo pilis, kuri yra įsikūrusi Bario centrinėje dalyje. Anksčiau šioje pilyje buvo kalėjimas ir valdovų rezidencija. Dabar čia vyksta įvairios menininkų parodos.

Dubrovnikas (Kroatija)

Dubrovnikas yra vienas gražiausių Kroatijos miestų, kuris yra įsikūręs Adrijos jūros pakrantėje. Miestas garsėja savo turtinga istorija ir beveik dviejų kilometrų gynybine siena. Dubrovniko gynybinė miesto siena daugybę metų laikoma viena pagrindinių miesto simboliu. Taip pat aplankykite vieną gražiausių renesansinio – gotikinio stiliaus miesto pastatų – Sponzos rūmus. Čia yra įkurtas muziejus bei saugomi istoriniai miesto archyvai. Pagrindinė miesto prekybinė gatvė yra Placa gatvė. Čia rasite ne tik parduotuves ir kavines, bet ir Renesanso laikų rūmus. Placa gatvė miestą dalija į dvi dalis ir tęsiasi apie 300 metrų iki pat uosto prieigose esančio laikrodžio bokšto.

Zadaras (Kroatija)

Gražioje Kroatijos pakrantėje įsikūrusi Zadaro miestą labiausiai garsina įspūdingas žmogaus įkurtas objektas – Jūros vargonai. Šie vargonai yra išdėstyti stilinguose laiptuose, krantinėje į kurią susirenka daugybę žmonių pasiklausyti vėjo ir vandens kuriamos muzikos. Taip pat aplankykite miesto Forumą. Tai yra pagrindinė senovės romėnų aikštė, kurioje galima pamatyti išlikusius pastatų pamatus. Visai šalia Forumo yra įsikūrusi seniausia Zadaro kavinė, kurioje galėsite atsipūsti ir pasigrožėti miestu prie puodelio skanios kavos. Apsilankę Zadare aplankykite Šv. Anastazijos katedrą. Tai yra didžiausia bažnyčia mieste, kuri sužavės kiekvieną savo dailiu fasadu bei vidaus interjeru.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?