IŠPARDUOTA! 8 dienų kelionė katamaranu: Prancūzų Riviera

Kruizas

Kelionės metu kiekvienas aplankytas kampelis suteiks prancūziško žavesio.

2019-07-21

8 dienos

Konsultanto pagalba
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • Plaukimas katamaranu - nuo 1290 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1 DIENA (Nica – San Rafael):

Mūsų katamaranai laukia San Raphael marinoje, vos 50 km nuo Nicos oro uosto. Jaukus miestelis apsuptas Esterel kalnyno senovės Romėnų buvo pasirinktas kaip poilsiavimo vieta. Jūriniai ir archeologiniai muziejai yra pilni vertingų eksponatų. Visų pirmiausia, mes aplankysime gatvės prekybos vietas pilnas kepyklėlių ir levandų aromatų. Nusipirksime jūrų gėrybių uoste šalia žvejų, kurie ją pardavinėja vos tik pagavę. Susitvarkę reikalus, keliausime į miesto paplūdimį Plage du Veillat ir vakare pasivaikščiosime po Beau Rivage.

2 DIENA (Saint Tropez):

Po trumpos kelionės ryte, mes atvykstame į Saint Tropezą. Visą dieną galite klaidžioti po siauras gatveles, užeiti į dizainerių butikus ar užlipti į kalvą, kur prieš 400 metų buvo pastatyta Saint Tropez’o tvirtovė. Jachtininkus sudomins Maritime muziejus. Mieste galite praleisti valandą Annonciade meno muziejuje ar tiesiog vaikščioti krantine kur modernaus meno atstovai demonstruoja savo darbus. Saint Tropez’as garsėja savo Pampelonne paplūdimiu kur prieš 70 metų, filmo “And God created a woman” gimė Brigitte Bardot žvaigždė. Gyvenimas paplūdimyje nesustoja nusileidus saulei. Priešingai. Garsūs žmonės iš viso pasaulio čia leidžia laiką ir mėgaujasi naktiniu gyvenimu bei šampano purslais iki pat ryto.

3-4 DIENA (Lerins salos, Monakas):

Po nakties Saint Tropez’e, keliausime į Lerins salas, kur šimtmečius vyrauja tyla ir ramybė. Fort Royal’yje, lle SainteMarguarite, buvo įkalintas garsusis “geležinės kaukės” žmogus, o Saint Honorat’e dar gyvena Cisterician vienuoliai, kurie davė tylos įžadą. Jie augina alyvuoges ir gamina stulbinančius likerius ir vynus. Užsiėmę vietą marinoje šalia Europos kilmingųjų ir Hollywood’o žvaigždžių, mes toliau pasinersime į turtingųjų ir garsiųjų gyvenimus. Pirmiausia eisime į Monaco Ville ant Rock Rochelle kur aplankysime Notre Damo katedrą, Okeonagrafijos muziejų ir princo rūmus apsuptus prabangių sodų. Formulės 1 trasa eina per visa Monaką, todėl automobilių entuziastai pamatys pažįstamų kraštovaizdžių. Kad galėtumėm aplankyti seniausia kazino Europoje, Monte Karle, turėsime persirengti į jachtinį rubą, o tiksliau švarką. Aprangos kodas čia labai griežtas.

5 DIENA (Villefranche, Nica):

Galite aplankyti Saint Jean Cap Ferrat kyšulį, kad pamatytumėt žmogaus padarytą monumentą – Villa Ephrussi de Rothschild paliktą po Beatrice Rothschild. Turėdama neribotus resursus, baronienė pakeitė begalę architektų ir net išsprogdino kalno viršūnę, kad galėtu įgyvendinti savo svajonę. Nicoje galėsime pasivaikščioti po Anglišką krantinę, paragauti žuvų salotų “nisuaz” arba Persiškų įdarytų daržovių. O vakare pamatysime šviesias statulas Massena aikštėje, kurios atrodė tiesiog kabančios ore virš miesto.

6 DIENA (Kanai):

Šia dieną praleisime jūroje, stebėsime savo naujas mėgstamiausias vietas – Monte Karlą, Lerins salas, Nicą. Mūsų jau laukia Kanai. Sustosime visiškai šalia festivalių rūmų. Raudonas kilimas gal ir renka dulkes kokiam nors sandėlyje, bet kino žvaigždžių plaštakų antspaudai visada atviri žmonėms, kaip ir garsiosios mėlynosios kėdės Croisette. Bet vienas pagrindinių dalykų Kanuose yra jachtos stovinčios Cote d’Azur pakrantėje visus metus. Nėra jachtų šou, kuris prilygtu šiai didybei. Jei pasiseks, vakare galite pamatyti neįtikėtinų fejerverkų, nes kiekviena diena Cote d’Azur yra kaip šventė.

7-8 DIENA (Saint Raphael):

Pietausime palmių šakų šešėlyje, tuose pačiuose restoranuose, kuriuose po pergalių eina Kanų Filmo festivalio nugalėtojai. Čia galėsite nusipirkti suvenyrų sau ir draugams arba tiesiog pasimėgauti gyvenimu. Palengva, mes grįšime į mūsų “vietinę” mariną Saint Raphael. Pakeliui, mes tikrai pasimaudysime Prancūzų Rivieros įlankėlėse, o vakare surengsime didžiulį atsisveikinimo vakarėlį. Bet dar nesakome “Sudie”, mes sakome “au reivoir”, nes su “Check in Sea” jūs galite įsiregistruoti į Cote d’Azur daugybę kartų.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 dienos katamarane
  • Profesionalios kapitono paslaugos
  • Grupės pervežimas iš oro uosto į mariną ir atgal
  • Kameros operatoriaus paslaugos
  • Motorinė valtis
  • Lovos ir rankšluosčiai
  • Sveikatos draudimas
  • Komforto paketa katamare
  • Firminiai marškinėliai ir dovanos

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skrydžiai į Nicą, uosto mokestis, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?