8 dienų kelionė jachta arba katamaranu po Amalfio pakrantę

Kruizas

Leiskitės į nuotykį Amalfio pakrantėje.

2020-06-20

Konsultanto pagalba
990,00 €
AR

KELIONĖS KAINA ASMENIUI:

  • Kelionė jachta - nuo 990 €/asmeniui
  • Kelionė katamaranu - nuo 1290 €/asmeniui

MARŠRUTAS:

1 DIENA (Neapolis – Salernas):

Atvykę į Neapolį pradėsime kelionę į Kosterną – Amalfi nuo jo tolimiausio taško – antro didžiausio miesto – Kampanijos – Salerno.
Čia yra didžiulis prekybos centrų pasirinkimas, tad apsipirksime atsargų visai savaitei, o tuo pačiu galėsime pavalgyti viename iš daugelio jaukių restoranų su tradicine Neapolietiška virtuve.
Galėsite užsisakyti Neapolietišką picą net į jachtą, kad galėtumėte pasimėgauti saulėlydžiu vienoje gražiausių Europos pakarančių.

2 DIENA:

Nėra tikslo bandyti apibūdinti Amalfi. Net nuotraukos neatspindi kokio grožio yra šis miestas. Spalvingi namai atrodo lyg būtu iškalti tiesiai iš uolų.
Vietinis pasididžiavimas yra Amalfi citrinos, kurios yra  meliono dydžio.
Beveik kiekvienas iš 5 tūkst. Vietinių gyventojų yra pasiruošęs pamaloninti jus su namų gamybos limoncello ir papasakoti keletą istorijų apie čia apsilankiusias garsenybes.
Beyonce čia šventė savo gimtadienį, o George’as Clooney, Dolce ir Gabbana  bei Check in Sea čia rengė vakarėlius.
Viršūnėje miestas nepastebimai transformuojasi į Gamtos rezervatą Valle delle Ferriere, kuriame paslėpti kriokliai, Furore fjord, kuris yra mažiausias paplūdimys Europoje ir povandenis urvas Grotta-dello-Smeraldo

3 DIENA (kapris):

Oktavianas Augustas buvo taip sužavėtas Kaprio, kad net negalvodamas jis iškeitė Ischią Neapoliečiams už Kaprį. Pamatę paslaptinguosius Faraglioni akmenynus iš karto suprasite kodėl. Nuo to laiko, praleisti žiemas Kapryje tapo madinga veikla tarp imperatorius Tiberijaus, Oscar’o Wild’o, Lenino, Gorkio, Sophie Loren ir Valentino. Galėsite pasivaikščioti tarp kvapniųjų sodų ir prabangių vilų, nulipti Phoenican’o laiptais, pavakarieniauti vietiniame restorane ir net užsisakyti batus iš vienos iš daugelio šeimynų dirbtuvių. Jei liks laiko, aplankykite Blue Grotto – senovinę tvirtovę, kuri dabar yra tikras gamtos stebuklas aukštintas Aivazovskio “Azure grotto”

4 DIENA:

Pakeliui į Procidos salą, pagaliau galėsime pamatyti Amalfio pakrantės gamtą ir architektūrą, kuri nepasiekiama nuo sausumos.
Vienoje pusėje – akmenys padengti smaragdo spalvos žaluma ir nematyto grožio ryškiais namais ant šlaito. Kitoje pusėje – pati Kaprio sala.
Judėsime pro didingąjį Vezuvijų, Neapolį ir keletą neaktyvių ugnikalnių, o vakarą praleisime tylioje Procidos marinoje.
Pasivaikščiojimas siauromis gatvelėmis neužtruks ilgiau nei pusvalandį, bet mėgautis šio provincijos miestelio ritmais galima amžinai. Matt’as Damon’as ir Gwyneth Paltrow čia filmavosi filme “Talented Mr. Ripley” ne veltui.

5 DIENA (Ischia):

Trumpos kelionės metu į kitą salą, mūsų pagrindinis tikslas bus prabangi Aragoneso pilis, kuri patapo visos Ischia simboliu.
Ši vulkaninio tipo sala garsi ne tik istorijomis apie piratus ir legendomis apie Dzeusą ir Titanus, bet ir savo gydančiais terminiais rodžio vandenimis. Pasirinkti iš gausybės SPA centrų yra ne lengva: “Poseidono Soduose” yra daugiau nei 20 terminių baseinų, “Apolono ir Afroditės Soduose”  - gydantys kriokliai skirti kvėpavimui, nes vanduo pasiekia net 100C, Na, o Sorrento pakrantėje karštosios srovės eina tiesiai į jūrą. Paplūdimiai čia taip pat nuostabūs.

6 DIENA (Sorentas):

Sekanti mūsų stotelė yra Sorentas, kur Romėnų griuvėsiai stovi šalimais įspūdingų vilų, o meno muziejai šalia piratų bokštų.
Bet visų pirmiausia, keliausime į Lemanoriumą – citrusų sodą šalia Limoncello fabriko, kur kvapniųjų medžių šešėlyje mes mėgausimės šiuo skaniu gėrimu ir nepamirštamais vaizdais. Na, o vakare siūlome užlipti kur nors aukščiau, kad galėtumėt pažiūrėti į žvaigždėtą Neapolio įlankos dangų.

7 DIENA (Positanas, Salernas):

Jei jachtoje vėjas pasivogė jūsų kepurę, nepergyvenkit, nes sustosime Positane – mieste, kuriame gimė tunikos, sandalai ir plačios kepurės.
Pats miestas buvo sukurtas Poseidono kai šis buvo įsimylėjęs nimfą Pasithea. Žmonės papildė šių dievybių miestą savo mielais nameliais, didingomis katedromis ir žadą atimančiomis vilomis.
Šiomis dienomis, Positanas yra viena geriausių Italijos poilsiaviečių, kurioje galima mėgautis puiku vynu, stulbinančia virtuve ir nuostabiais vaizdais.
Grįžę į “vietinę” Salerno mariną, pasiruošimę išsiregistruoti ir nusipirksim suvenyrų ir žinoma, aromatinio citrinų muilo ir limoncello. Na, o tada surengsime atsisveikinimo vakarėlį su nuostabiu vynu ir geriausia pasaulio pica.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • 7 nakvynės jachtoje/katamarane;
  • profesionalios kapitono paslaugos;
  • pervežimas iš oro uosto ir atgal;
  • motorinė valtis iškyloms;
  • patalynė ir rankšluosčiai;
  • sveikatos draudimas plaukiant;

JUMS GALI PRIREIKTI: medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norite užsisakyti? Rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: skydžiai į Neapolį, maitinimas, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?