8 dienos Auksinių Smilčių kurorte 4* „Excelsior“ viešbutyje su viskas įskaičiuota

Kelionė

Iki kurorto centro nustatytomis valandomis organizuojamas transportas

2020.05.20

Kaina:

329 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Economy

2020.06.03

Kaina:

425 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Economy

2020.07.01

Kaina:

519 € / asm.

Trukmė:
8 dienos
Kambarys:
Economy
Norite gauti pasiūlymą kitomis datomis, kitam žmonių skaičiui ar maitinimui? Parašykite mums!

Organizatorius:Novaturas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Skrydis Vilnius-Varna-Vilnius.
  • Viešbutis su maitinimo programa „viskas įskaičiuota“.
  • Pervežimas oro uostas–viešbutis–oro uostas.
  • Registruotas (20kg) ir rankinis bagažas (5kg).
  • Organizatoriaus atstovo paslaugos.

Apie viešbutį:

Vieta: viešbutis įsikūręs apie 350 m nuo Auksinių Smilčių centro, iki smėlio paplūdimio apie 400 m. Atstumas iki Varnos oro uosto apie 40 km, iki Burgaso oro uosto 160 km.

Viešbutis:  renovuotas 2013 m. Iš viso yra 200 kambarių. Čia rasite pagrindinį restoraną, a'la carte restoraną, 2 baseinus, valiutos keityklą.

Kambariai:  apie 20 kv.m dydžio standartiniame kambaryje rasite kondicionierių, telefoną, televizorių, mini šaldytuvą, belaidį internetą (mokama), balkoną. Vonios kambaryje yra dušas, plaukų džiovintuvas, tualetas.

Pramogos: baseinas, sūkurinis baseinas, aerobika, smigis, daugiafunkcinė aikštelė (mokama), stalo tenisas, lauko teniso aikštelė (mokama), vandens gimnastika, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai.

Vaikams: baseinas, mini klubas, žaidimų aikštelė, periodiškai vyksta pramoginiai renginiai.

Maitinimas: viskas įskaičiuota

EXCELSIOR

AUKSINĖS SMILTYS

Auksinės Smiltys yra pagrindinis kurortas šiaurinėje Juodosios jūros pakrantėje ir vos 17 km nutolęs nuo trečio pagal dydį Bulgarijos miesto – Varnos.

Ši vietovė pirmą kartą buvo paminėta romėnų autoriaus Gajaus Plinijaus kaip mistinių nykštukų namai, kuriuos sutiko argonautai (graikų mitologijos herojai). Iki 20 a. vidurio kurortas buvo mažai apgyvendintas ir jame beveik nevyko jokia ekonominė veikla. Tačiau per daugiau nei 20 metų Auksinės Smiltys tapo modernia ir išsivysčiusia poilsio vieta, pritraukianti daugybę turistų iš Europos ir Izraelio.

Kurortas yra laimėjęs Mėlynosios vėliavos apdovanojimą už kurorto ir paplūdimių švarą.

KĄ APLANKYTI AUKSINĖSE SMILTYSE?

  • Mini Eifelio bokštas – kaip pramoga turistams pastatytas 10 kartų mažesnė (36 m ilgio) Eifelio bokšto kopija su restoranu.
  • Varnos soboras – didžiausia Bulgarijos stačiatikių katedra ir miesto simbolis.
  • Varnos mūšio memorialas – Vladislavui III pagerbti (Jogailos sūnus) – tuometinio Lenkijos karaliui skirtas monumentas. Jis žuvo kovodamas su Osmanų imperija.
  • Romėnų termo vonios – 2 a. pastatytos imperatorių vonios yra vienos didžiausių tokio tipo statinių Europoje.
  • Varnos nekropolis – senovės laidojimo vieta, datuojama 4569-4340 m. pr. Kr. Tai svarbi archeologinių kasinėjimų vieta. Čia buvo rastas seniausias to meto aukso lobis pasaulyje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?