Poilsis Maldyvuose: 7 n. „Embudu Village Maldives“ 3* viešbutyje su pilnu maitinimu

Kelionė

Puikus poilsis Maldyvuose su skryžiu iš Vilniaus

2021-02-25

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
1 299,00 €
AR

Vietų skaičius yra ribotas. Tai yra kelionės paketas iš Vilniaus oro uosto, į kurio kainą yra įskaičiuotas skrydis, apgyvendinimas ir pervežimas.

Maldyvai – iš daugybės salų sudaryta valstybė Indijos vandenyne. Neretam ši vieta  asocijuojasi su rojaus kampeliu. Nuostabaus grožio paplūdimiai, turkio spalvos vanduo, nepaliesta gamta, įstabus povandeninis pasaulis - tai viskas, ko reikia atpalaiduojančioms atostogoms.

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis iš Vilniaus oro uosto ir atgal;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas;
  • 7 nakvynės 3* viešbutyje su pilnu maitinimu.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt
  • parkavimo aikštelės Vilniaus oro uoste. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

  • registruotas bagažas ( 120 EUR)
  • draudimas;
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Embudu Village Maldives 3*

Viešbutis įsikūręs nuostabaus grožio saloje, kuri yra maždaug 3 km ilgio. Viešbutyje galėsite pasinaudoti sveikatingumo centro, vandens centro paslaugomis. Taip pat galėsite laiką leisti vešlios augalijos soduose bei privačiame paplūdimyje.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?