IŠPARDUOTA! 3 nakvynių poilsis 4* „Hotel Estonian Resort & Spa“ viešbutyje su pusryčiais

Kelionė

Rinkitės atostogos Estijos vasaros mieste — Pernu.

2020-08-13

Poilsinė kelionė

Organizatorius:TUI

Konsultanto pagalba
AR

Tai poilsinė kelionė, į kurios kainą įtrauktas apgyvendinimas su maitinimu.

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI DVIVIEČIAME KAMBARYJE ĮSKAIČIUOTA:

  • 3 nakvynės 4* viešbutyje su pusryčiais.

JUMS GALI PRIREIKTI:

  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  autobuso bilietai, draudimas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.


APGYVENDINIMAS: 

Hotel Estonian Resort and Spa 4*

Poilsio kompleksas įsikūręs itin patogioje vietoje. Vos per 15 minučių pėsčiomis pasieksite Pernu miesto centrą,  o iki paplūdimio nueisite tik per 5 minutes. Viešbutyje yra SPA centras, vidaus baseinas, baras, terasa, sodas bei restoranas. Kambariuose rasite oro kondicionierių, palydovinę televiziją, nemokamą belaidį internetą bei vonios kambarį.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?