12 dienų savarankiška kelionė po Kubą

Kelionė

"Vairuoju pats" - kelionė atskleis Kubos žavesį, kultūrą ir kubietiškus ritmus.

Kelios datos

Pažintinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
1 898,00 €
AR

Kubiečiai turistams šypsosi ne dėl to, kad keliautojai jiems pasipinigavimo šaltinis. Tiesiog į gyvenimą jie žiūri daug paprasčiau ir laisviau. Todėl bent kartą čia buvusių jau nebestebina miesto centre su plaukų suktukais ant galvos vaikštančios moterys ar kaimynų akivaizdoje kojų nagus besikarpantis namo gyventojas?Tokia jau ta Kuba – žmonės mėgsta būti gatvėse, sėdėti ir stebėti aplinką, o išvydę turistą, palinkėti – „Happy holidays“.

Savarankiška kelionė (vairuoju pats) ir nakvynės pas vietinius Havanoje, Vinjales, Cienfuegos ir Trinidade atskleis draugų ir TV reportažuose neatskleistą Kubos žavesį, kultūrą ir kiekviename žingsnyje lydinčius kubietiškus ritmus.

Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo 1898 €

Į KELIONĖS KAINĄ VIENAM ASMENIUI ĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis iki Havanos ir atgal;
 • Ekonominio automobilio nuoma iki Varadero;
 • 5 nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose;
 • 5 nakvynės su viskas įskaičiuota 4* viešbutyje;
 • Turistinė įvažiavimo į Kubą kortelė;
 • Nelimituota rida;
 • Informacinė medžiaga.

PAPILDOMAI:

 • Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
 • Maitinimas nenumatytas programoje;
 • Ekskursijos ir įėjimo bilietai;
 • Sveikatos draudimas.

KELIONĖS PROGRAMA:

1 DIENA. VILNIUS – TARPINIS NUSILEIDIMAS - HAVANA

Skrydis. Atvykimas į Havaną, pervežimas į viešbutį.

2 DIENA. HAVANA

Savarankiška pažintis su Havanos senamiesčiu. Katedros aikštėje galėsite užsukti į  „Bodeguita del Medio“, iš kur atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Malecon panorama. Vakare rekomenduojame aplankyti garsųjį Tropicana šou (bilietus galite rezervuoti iš anksto).

3 DIENA. HAVANA

Po pusryčiu važiuosite „tabako keliu“ Pinar del Rijo kryptimi. Būtinai sustokite prie kalkakmenio kalvos, kuriai daugiau nei 160 milijonų metų. Čia galite aplankyti didžiausią kanalų sistemą pasaulyje. Užsukite į ekologinį projektą „Las Terrazas“ netoli Soroja. Pasiplanuokite sustojimą kavos namuose „Buena Vista“ kavos plantacijoje. Grįšite nakvynei atgal į Havaną.

Nuvažiuotas atstumas apie 380 km.

4 DIENA. HAVANA-TRINIDADAS

Po pusryčių važiuosite į Trinidadą pakeliui aplankydami uostamiestį Sienfuegos. Sustosite nacionaliniame parke Montemar. Nakvynė Trinidade.

Nuvažiuotas atstumas apie 350 km.

5 DIENA. TRINIDADAS- SANTA KLARA

Po pusryčių apžiūrėsite kolonijinį Trinidado miestą, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašus. Pasivaikščiokite siauromis miesto gatvelėmis, pasimėgaukite egzotišku kokteiliu „La Canchanchara“ bare. Važiuosite toliau link Sankti Spiritus, kur po trumpo apsilankymo trauksite Santa Klaros link.

Nuvažiuotas atstumas apie 155 km.

6 DIENA. SANTA KLARA - VARADERO

Po pusryčių aplankykite Che Guevara Mauzoliejų (pirmadieniais uždarytas). Verta apžiūrėti „Tren Blindado“ vietinį teatrą. Nuomojamą automobilį paliekate nuomos punkte Varadere iki 17 val. ir liekate poilsiauti.

Nuvažiuotas atstumas apie 190 km.

7- 10 DIENOS. VARADERO

Poilsis ir pramogos Varadero kurorte.

11 DIENA. HAVANA – TARPINIS NUSILEIDIMAS – VILNIUS

Skrydis į Lietuvą.

12 DIENA. VILNIUS

Atvykimas į Lietuvą.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?