IŠPARDUOTA! 11 dienų saulėtoje Maljorkoje 4* „Globales Palmanova Palace“ viešbutyje su viskas įskaičiuota

Kelionė

Paplūdimys nuo viešbučio nutolęs tik 250 m

2019-05-18

11 dienų

Poilsinė kelionė

Organizatorius: „West Express“

Konsultanto pagalba
AR

Tai savarankiška kelionė, į kurios kainą įtrauktas skrydis ir viešbutis. Daugiau informacijos apie į kainą įskaičiuotas paslaugas ieškokite prie „Papildomos informacijos“.

Maljorka – paplūdimių mylėtojų traukos centras. Ispaniškos kasdienybės ritmai, jaukūs nedidučiai miesteliai ir įspūdingo mėlynumo Viduržemio jūra. Argi gali būti geresnis scenarijus atostogoms?

Vargu!!! Šioje saloje kiekvienas keliautojas pamiršta kasdienius rūpesčius, o ištroškę nepakartojamų vaizdų, kalnų, aukštų Viduržemio jūros ban­gų skalaujamų skar­džių, smėlėtų paplūdimių ras veiklos pagal savo pomėgius. Siautulingų vakarėlių mėgėjai bus patenkinti - Maljorkoje beveik kiekviename mieste rasite bent po kelis klubus, karaokės barus, restora­nus ir kavines su muzika bei šėlioti nusiteiku­siais poilsiautojais.

Norintys tikro poilsio įvertins nepakartojamo grožio paplūdimius. Saulės ir vandens gerbėjams siūlome pasimėgauti nesukultūrintais paplūdimiais - pabūsite arčiau gamtos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • skrydis oro linijomis „Ryanair“ maršrutu Kaunas-Maljorka-Kaunas;
  • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas);
  • 10 nakvynių 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“.


JUMS GALI PRIREIKTI:

  • parkavimo Kauno oro uoste. Užsisakykite.
  • medicininių išlaidų, neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimo. Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.
  • pervežimo iš Maljorkos oro uosto ir atgal (40 €/asm.). Norėdami užsisakyti, rašykite mums el. p. keliones@westexpress.lt.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  draudimas, mokamai vežamas orlaivio bagažas, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

APGYVENDINIMAS:

Maljorkoje gyvensite tokiame ar panašiame viešbutyje (Jums užsakyto viešbučio informaciją gausite po užsakymo patvirtinimo).

„Globales Palmanova Palace“ 4*

Viešbutis įsikūręs apie 25 km iki Palma De Maljorkos oro uosto. Apie 14 km iki Palma De Maljorkos miesto centro. Apie 250 m iki paplūdimio. „Globales Palmanova Palace“ pastatyas 1972, o atnaujintas 1995 metais. Yra 193 kambariai. Kompleksą sudaro 1 pagrindinis  8-ių aukštų  pastatas. Restoranas, baras, užkandžių baras, belaidis internetas (nemokamai 30 min per dieną), parkas. Standartiniame kambaryje rasite kondicionierių, televizorių, telefoną, seifą (mokamas)m terasą. Vonios kambaryje vonia arba dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas. Viešbutyje yra baseinas, stalo tenisas, pramoginiai renginiai. Vaikams yra baseinas, pramoginiai renginiai.

Dėmesio! Pasiūlymų kainos nuolat kinta. Stengiamės kuo greičiau atnaujinti pasiūlymus, tačiau kol užsakysite kelionę, sąlygos gali pasikeisti, viešbutyje gali nelikti kambarių už pasiūlytą kainą. Jūsų kelionės rezervacija atliekama tik gavus apmokėjimą. Atlikus rezervaciją, laukiama užsakymo patvirtinimo iš paslaugų teikėjo. Jeigu užsakymas nebūtų patvirtintas, pasiūlytume alternatyvas. Tokiu atveju, jei alternatyva Jums pasirodytų netinkama, nedelsiant grąžintume įmokėtus pinigus.

Jei norite keliauti vienas, su šeima ar draugais, jei domina kitos datos ar papildomos paslaugos ar tiesiog turite klausimų, parašykite į keliones@we.lt ir mūsų kelionių ekspertai susisieks su Jumis!

Šią ir kitas keliones galite įsigyti išsimokėtinai, pasinaudodami General Financing paslaugomis.

Sudomino kelionė? Turite klausimų? Domina kitos datos ar papildomos paslaugos?